Wdrażanie ISO

  • Wdrażanie ISO zapewniane jest wśród m.in. wymienionych niżej norm (w nawiasie podano, czego w skrócie dotyczy dana norma):
  • – ISO 9001 (jakość),
  • – ISO 14001 (ochrona środowiska),
  • – PN-N 18001 (bezpieczeństwo pracy),
  • – HACCP, ISO 22000 (bezpieczeństwo żywności),
  • – ZKP (zakładowa kontrola produkcji),
  • – ISO/IEC 27001 (bezpieczeństwo informacji),
  • – ISO 50000 (audyty energetyczne),
  • – GIODO.

wdrażanie ISOWdrażanie ISO to w dzisiejszych czasach niezwykle ważna kwestia, która dotyczy choćby placówek medycznych. Wymienione wcześniej jako przykład, placówki medyczne mogą dzięki certyfikacji ISO w medycynie uzyskać dodatkowe punkty przy kontaktowaniu z Narodowym Funduszem Zdrowia (NFZ-em). Jest to bardzo istotne przy zdobywaniu tego typu kontraktów. Certyfikat ISO dla placówek medycznych jest swoistym wyróżnikiem ich jakości oraz wysokiej klasy profesjonalizmu. To obecnie oczywisty znak dla potencjalnego klienta, że należy z usług takiej placówki skorzystać, gdyż niezwykle dba ona o swoje zarządzanie. Wdrażanie ISO w medycynie –  w tej sprawie najlepiej zaufać specjalistom. Skontaktuj się z nami, napisz maila lub zadzwoń. Gwarancja ISO medycyna – eusystem.pl. Zapraszamy do działu KONTAKT.

Wdrażanie ISO jest również istotne w związku z zachowaniem tzw. bezpieczeństwa informacji w medycynie. Gwarancja ISO jest kluczowa, jeśli chodzi o kwestię, że dana placówka medyczna odpowiednio dba o swoje bezpieczeństwo informacji w medycynie. Wyróżnij się wśród konkurencji, wśród innych podmiotów z branży medycznej i dowiedz się więcej o certyfikacji. Skontaktuj się z nami, przedstawimy naszą ofertę, wyjaśnimy niejasności, przekażemy wszystkie niezbędne informacje.

Wdrożyliśmy normy ISO w wielu placówkach medycznych. Stoi za nami odpowiednie doświadczenie. Mamy wykwalifikowany personel.

Zachęcamy do sprawdzenia także naszych pozostałych usług.

Zobacz również ISO MEDYCYNA.

 

EUSYSTEM – wdrażanie ISO (medycyna)

Zaufaj profesjonalistom w tej dziedzinie! Zadzwoń do nas!

Kontakt znajdziesz na stronie Gwarancja ISO. Zapraszamy!

PROJEKTUJEMY, WDRAŻAMY I NADZORUJEMY SYSTEMY ZARZĄDZANIA. 

W celu uzyskania większej liczby informacji o naszych usługach, zerknij na stronę główną, sprawdź inne usługi. Jeśli masz pytania, zadzwoń do nas. Nasi specjaliści wszystko wyjaśnią. Nie pozostaje nam nic innego, jak jeszcze raz zaprosić do kontaktu 🙂